HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ

Kimyasal depo, kozmetik, otomotiv, mobilya, plastik, boya, mürekkep, tekstil, gıda, ambalaj gibi örnek sektörlerde müşterilerinin ve diğer üreticilerin solvent bazlı hammadde ve yardımcı ara maddeler ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Aynı zamanda Mono Etilen Glikol (MEG), Dietilen Glikol (DEG), Ftalik Anhidrit (PA), İzo propil Alkol (IPA), SLES (Texapon), LABSA, Payet Kostik vb ürünlerde ithalat ve ihracat yetkilisidir. varil, IBC ve dökme (flexi ve tanker) ambalajlar ile Türkiye pazarında yerini almaktadır. Kurulan bölge bayilikleri/satıcı anlaşmaları ile sektörde hızlıca büyümeye devam etmektedir.

  • Yenilikçi
  • Çevreye Duyarlı
  • Müşteri Odaklı
  • Güvenilir
Testing green chemical reactions in school laboratory

Kalite Politikamız

Kalitemizi her zaman ön planda tutarak, koşulsuz olarak müşteri memnuniyetini esas almak, Kaliteli ürün, uygun fiyat politikasıyla hatasız verimli hizmet sunmak
Çalışanlarımıza sağlıklı ve emniyetli çalışma ortamı sağlamak.

Misyonumuz

Peri Kimya  olarak istek ve beklentilere uygun hareketle; bilgilerimizi, değerlerimizi ve iletişimimizi arttırmak suretiyle, sektörde sürekli gelişimi ile örnek bir kuruluş olarak, markalarımızı daima ileriye taşımak.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin her zaman ilk seçeneği olmak için; dürüstlük, eşitlik, güven, doğruluk gibi kişisel değerlerimizden ödün vermeden, kaliteyi bir yaşam biçimi olarak kabul ederek, yurtiçi, yurtdışı müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle daima ileri hedefle, sürekli büyüyerek lider firma olarak devamlılığımızı sürdürmek.

Rakamlarla

PERİ KİMYA

Sizin için çalışıyoruz.

286+Mutlu Müşteri
5+Şube Sayısı
57+Çalışan Sayısı
425+Projeler